בואו לעבוד איתנו :)

אם הנכם מתרגמים מקצועיים הצטרפו אלינו. השאירו פרטים או התקשרו: 074-7570060

המתרגמים של מילה מתאפיינים ביכולת תרגום ברמה מקצועית גבוהה, שליטה בשפות זרות ברמת שפת אם, הכרת מונחים מקצועיים, שירותיות וסובלנות. הם שותפים לעבודה בפרוייקט ועובדים בצמוד עם מנהלת לקוחות אישית למען מטרה זהה, לספק שירותים מקצועיים לשביעות רצונו של הלקוח.

אם יש לכם ניסיון בתרגום, ניתן להגיש מועמדות על-ידי מילוי הפרטים בטופס המצוי בעמוד זה, תוך צרוף קורות חיים. יצויין כי אנו בוחנים את מידת ההתאמה בגיוס וכן במהלך העבודה בשלבים הראשונים באמצעות מחלקת בקרת איכות על מנת לוודא את איכות התרגום על-פי תבחינים שונים בהתאם לשפת התרגום. 

הצטרפו לצוות המתרגמים


ניתן להעלות קובץ עד 4 MB
קובץ גדול יותר נא לשלוח למייל: office@word.org.il

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?