מה הכוח של המילה הכתובה בימינו

האינטרנט הפך את דרך ההתבטאות של בני האדם לכזאת שמבוססת על ראשי תיבות, אימוג'ים ועל מעט מאד מלל כתוב. יחד עם זאת, בשנים האחרונות ישנה חזרה של עטרה ליושנה ואנשים שוב מבינים את המשמעות של מילים שנכתבות עם משמעות, עם תוכן אמיתי וחשוב ועושים מאמצים לחזור להשתמש באותן אותיות ומילים שמעט נשכחו. אנשים רבים מבינים כיום מחדש את הכוח של המילה הכתובה. את המשמעות שלה שנשארת, שנחקקת בלב ובנפש ואת דרך הביטוי של רגשות, של מחשבות ושל מעשים. למילה הכתובה יש כוח אדיר ובשימוש הנכון – היא גם יכולה לשרת לא מעט מטרות. מכאן שחשוב מאד להבין את זה ולדעת איך הכי נכון להשתמש במילים כתובות, מתי זה זמן נכון לכתוב מלל ואיך הכי כדאי לעשות זאת.

ברכות ומלל כתוב

אין ספק שברכות הן המלל הכתוב החשוב ביותר, זה שיש בו כדי להעביר מסרים של עוצמה ואהבה. על מנת להעביר את המסר הנכון ולבטא את הרגש ואת המחשבות בצורה האותנטית ביותר חשוב לוודא שכל מילה כתובה במקומה, שיש סדר כרונולוגי בין הדברים, שיש הגיון ורצף בין המשפטים או הפסקאות וכמובן שהמילים מעבירות בצורה נכונה ונאמנה בדיוק את מה שהמברך רוצה לומר. כך מבוצעת עבודה נאמנה של כתיבה מטעם עדן ברכות. לא כל אחד יכול לכתוב ברכה או לכתוב מלל נאמן בשם מישהו אחר אך כאשר פונים לעזרתו של איש מקצוע שיש לו כשרון, ידע וניסיון בעולם הכתיבה – ללא ספק הוא יידע מה הדרך הטובה ביותר לכתוב כך שהמסרים יועברו. מספיק לשנות מילה אחת במשפט כדי שגם הכוח יעבור למילים אחרות, שכל המשמעות של הפסקה תתפספס או תתחזק. לשם כך צריך שאת הכתיבה יבצע מי שטוב ומומחה בה.

מה יקרה בזכות הכוח של המילה הכתובה

בזכות מילים שכתובות לאחר מחשבה, בזכות פסקאות שכתובות מתוך כוונה עמוקה והכי חשוב – מילים שמבטאות משמעות עמוקה. זו החשיבות של המילים הכתובות ושל מה שהן יכולות להשאיר בקרב מי שעבורו הן נכתבו. המילים נשארות, משאירות חותם עמוק, יש טקסטים שאנשים חוזרים לקרוא שוב ושוב גם לאחר כמה שנים על מנת להיזכר, לנסות שוב לחוש את אותן התחושות שחשו בזמן הקראת המילים או כדי לקבל הכוונה רוחנית, חשובה ומשמעותית להמשך. אנשים נרגשים ונהנים לקרוא מילים שנכתבו עבורם וכיום יש לכך ציפייה גדולה מאד. חשוב מאד לעשות זאת וכך לרגש ולשמח הרבה יותר מכל מתנה או חפץ מוחשי שקונים כמתנה. הברכה נשארת, הופכת לאורים ותומים, לעמוד אש שחוזרים אליו לאחר מכן שוב ושוב וזה יהיה משמעותי וחשוב להמשך החיים הן של הכותב והן של מי שעבורו נכתבו המילים.

צרו קשר