תרגום אקדמי

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים, אמינים ואיכותיים של ממצאים אקדמיים, מאמרים, עבודות גמר, מחקרים ועוד, במגוון רב של שפות.

העולם האקדמי שואב את תכניו ממגוון מקורות, ואנשי רוח ומקצוע כמו גם אנשי אקדמיה, סטודנטים ומרצים המבקשים להימצא בחוד החנית עשויים להיתקל במחסום. תרגום אקדמי מקצועי מביא את ההישגים הזרים לתשומת לב ישראלית ומאפשר לקרוא את החומר האקדמי באותה הרמה שנכתב בה. מתרגמים אקדמיים מקצועיים נמצאים בדרך כלל ברמות גבוהות של הממסד האקדמי, ומכאן הידע והיכולת לתרגם תכנים אקדמיים בצורה יעילה, מדויקת ואמינה להפקת תרגום שמעביר את מלוא המשמעות של התוכן המקורי.

מילה תרגומים מבינה את הצורך בתרגום מדויק וזהיר של עבודות המתורגמות לפרסום בשפה זרה, ובפרט שזהו פרסום ששמכם מתנוסס בראשו, ולכן אנחנו יודעים שצריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לכך שלא תהיה אף שגיאה וכל מילה – במקומה!

iStock_000046302484_Fullהמתרגמים של מילה תרגומים מגיעים מכל רחבי העולם האקדמי, ומתחומים כגון: מדעים מדויקים, מדעי הרוח, רפואה, משפטים, חינוך ועוד. לפני שמבוצע תרגום אקדמי, חברת התרגום בוחנת את רמת הידע של כל אחד מהמתרגמים המקצועיים שלה על מנת לקבוע את יכולתם להתמודד עם החומר הרלוונטי.

על מנת להקנות לסטודנטים ומרצים את היכולת להיות מעודכנים בכל הקורה בעולם האקדמי, מילה שירותי תרגום מספקת תרגומים מעולים לעשרות אלפי מרצים, סטודנטים ואנשי אקדמיה המעוניינים לקרוא מאמרים, ספרים, עבודות מחקר, ניסויים, תזות, דוקטורטים, מבחנים ושלל מסמכים אקדמיים אחרים אשר נכתבו בשפה זרה. מילה שירותי תרגום מתחייבת לתרגום אקדמי מקצועי, איכותי ומדויק!

בין לקוחותינו המרוצים:

    המכללה למנהל Tel-Aviv University Technion Natania Ben Guryon bar illan logouni

לייעוץ ולהצעת מחיר לתרגום אקדמי התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

תפקידם החשוב של המתרגמים

אנו, בחברת שירותי התרגום, מילה תרגומים בוררים את המתרגמים, תוך שאיפה לרמה הגבוהה ביותר של דיוק ואמינות. תפקידם של המתרגמים הוא אחד התפקידים הדינאמיים החשובים

קרא עוד »
צרו קשר