תרגום טקסטים ומסמכים

מלאכת תרגום טקסטים מצריכה שכירת שירותים מקצועיים של מתרגמים בעלי ידע וניסיון בתחום ושליטה ברמת שפת אם בשפות השונות. כל אלו ועוד הרבה יותר – במילה תרגומים.

אנו, במילה תרגומים, מתחייבים לספק תרגום טקסטים ותרגום מסמכים מקצועי, איכותי ואמין במגוון רב ביותר של נושאים ותחומים, ותוך מתן יחס אישי ואחראי לכל לקוח ולקוח, בהקפדה על הפרטים הגדולים אך גם על הניואנסים הקטנים ביותר.
עולם העסקים כיום מהווה מרחב גלובלי, המצריך שירותי תרגום טקסטים של מסמכים עסקיים ואחרים באופן תכוף במיוחד ונפוץ בהרבה מבעבר. השימוש בשפה נכונה ומקצועית בטקסטים המקצועיים שלכם מהותי לא רק לדימוי החברה ואיש העסקים, אלא גם להצלחה של משא ומתן, של קמפיין שיווק או של מצגת המכירות שאיתה תגיעו לפגישות או לאירועים.

המתרגמים שלנו במילה תרגומים יודעים להפיק תחת ידם עותק מדויק של המסמך הראשוני בשפה החדשה מבוקשת, תוך שמירה על משמעויות והקשרים באופן שמעביר את המסרים המלאים והמדויקים ישירות לקורא הזר או לקורא העברית.
כל עבודת תרגום טקסטים נמסרת אך ורק למתרגם עם ידע רב בנושא שבו המסמך עוסק, בין אם זהו תרגום מאמרים, תרגום מצגות, תרגום תכניות עסקיות, תרגום מסמכים כלכליים, דוחות, תרגום אתר או פרופיל חברה. בנוסף, למתרגם שייבחר בעבור המסמך שלכם שליטה מלאה בשפות שבהן כתוב הטקסט המקורי בשפה אליה הוא מתרגם.

מכיוון שמכונות אינן מסוגלות לבנות מחדש משמעויות אלא רק להציע תרגום טקסטים טכני יבש, תרגום מכונה לעולם לא יצליח להעביר את המשמעות האמיתית שמגולמת במילים שמכיל המסמך. הבעיה צצה בעיקר כאשר תרגום מסמכים מילולי אינו מעביר את המשמעות הרצויה אל השפה החדשה, ועל חברת התרגום והמתרגם לדעת ולהבין כיצד לשמר את המשמעות המקורית גם בשפה החדשה. בכדי להגיע לרמת תרגום מקצועי שכזו, יש לעשות שימוש במתרגם מוסמך ויעיל שמתעמק לא רק במלל אל בקו המנחה של המסמך. הדברים חשובים שבעתיים בתרגום תכנים עסקיים, בכדי שלא לאבד חלילה כוח מכירתי ושיווקי, וכן על מנת ליצור מסמך מקצועי ואמין המשדר את כוונת ויכולות החברה או איש העסקים.

Business and paperwork. Young smiling businesswoman holding stack of folders documents. Busy woman working in office.

בין לקוחותינו המרוצים:

להצעת מחיר לתרגום התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות !

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

תרגום מעברית לאנגלית

אנו מציעים שירותי מתורגמן עברית אנגלית מקצועיים ומשתלמים של מומחים לתרגום בשפת אמם. פנו אלינו עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית ושירות תרגום מעולה לטקסטים שלכם.

קרא עוד »

תחשוב גלובאלי תפעל לוקאלי

שירותי לוקליזציה עוסקים בתרגום, שכתוב והתאמת המסר לצרכים התרבותיים, הלשוניים והרגולטורים של קהל היעד. אנו במילה תרגומים מציעים שירותי לוקליזציה מקצועיים ואיכותיים, ברמה הגבוהה ביותר

קרא עוד »

תרגום לערבית

במילה תרגומים שירותי תרגום במגוון רב של שפות, בכללן תרגום לערבית. גם בתרגום זה, כמו בכל התרגומים שעוברים תחת ידינו, אנו מתחייבים למקצועיות, אמינות ואיכות

קרא עוד »

תרגום מסמכים איכותי

חשיבותו של תרגום מסמכים איכותי תרגום מסמכים הוא תחום חשוב מאין כמוהו בתחום התרגום המקצועי. המילה מסמכים למעשה מייצגת כל תכתובת שנרשמה רשמית למען עסק

קרא עוד »
צרו קשר