תרגום משפטי

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום משפטי מקצועיים למשרדי עורכי הדין המובלים במשק הישראלי.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות המרוצה שלנו בתחום התרגום המשפטי.

למילה תרגומים התמחות מיוחדת וניסיון עשיר בתרגום משפטי על כל רבדיו, והיא מתחייבת לספק לכם הלקוחות – משרדי עורכי דין רבי עבודת ניירת כמו גם אנשים הזקוקים לתרגום של מסמכים משפטיים בודדים – תרגום משפטי מקצועי, רציני ומדויק.

אנו מיומנים במתן שירותי תרגום משפטי בכל תחום, למשל: תרגום חוזים העוסקים במבחר נושאים (לרבות חוזי תעסוקה, חוזי שכירות, חוזי מקרקעין, חוזים להקמת וייסוד עסקים, חוזי חברות ושותפויות, חוזים מסחריים וכיוצא בזאת); ליווי הליכים משפטיים ותרגום כל ההיבטים הכרוכים בהליך (לרבות תרגום כתבי תביעה, הגנה, תצהירים, חוות דעת, פרוטוקולים, פסקי דין, תמלול ותרגום סימולטני, ואחרים); תרגום תשקיפים; תרגומי דיווחים לרשות לניירות ערך ולציבור; תרגום בדיקות נאותות; מאמרים משפטיים; תרגום צוואות וצווי ירושה; תרגום של תעודות לידה וכדומה.

המתרגמים של מילה תרגומים הם בעלי ניסיון מוכח ועשיר, מומחים בתחומם ובעלי יכולות תרגום ברמת שפת אם בלבד, המבצעים את התרגום ברמה האיכותית והמעמיקה ביותר. כל תרגום משפטי מבוצע בהתאמה לציפיות ודרישות הלקוח כמו גם לאופי התחום המבוקש ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.
אנו מכירים בעובדה כי במסגרת אמינותנו כחברה המעניקה לכם תרגום משפטי בקביעות, לעיתים נתבקש לתרגם בעבורכם תוכן רב מאוד בפרק זמן קצר יחסית. מילה תרגומים תעשה כל שביכולתה בכדי לעמוד בלוח הזמנים הנדרש בתרגום המשפטי שלכם, גם כשמדובר על עבודה בדחיפות גבוהה.
במקרים רבים על תרגום משפטי להיות מאושר על ידי נוטריון בכדי לקבל תוקף משפטי מלא. חברת מילה תרגומים, המודעת לצורך זה, עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מספר נוטריונים מקצועיים ואמינים, אשר מספקים את השירות הנ"ל ומאפשרים לנו להציג לכם מסמך מדויק ומאושר נוטריונית, כך שהעבודה המלאה עליו כבר נעשתה וכל שיוותר לכם הוא רק להגיש את המסמך לגורמים הרצויים.

בכל סוגי שירותי התרגום – ועל אחת כמה וכמה בתרגום משפטי – תגלו כי השירות של מילה תרגומים מתחשב וקשוב לצורכי הלקוח, איכותי ומוקפד בכל היבט, עד לרמת הפסיק הקטן.

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים למשרדי עורכי הדין המובלים במשק הישראלי :

להצעת מחיר לתרגום משפטי התקשרו עכשיו074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר