תרגום עסקי ושיווקי

מילה תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום עסקי במגוון רב של תחומים, ובמתן מענה מדויק מקצועי ומהיר לצורכי הלקוח והעסק, כאחד.      

עולם העסקים של היום כולל שווקים פיננסיים בינלאומיים רבים העובדים עם מספר שווקים בחו"ל. עובדה זו יכולה להווה מכשול כאשר מגישים או קוראים מסמכים פיננסיים. למטרה זו במילה שירותי תרגום אנו מציעים תרגום פיננסי עדכני ומדויק של המונחים והמידע הרלוונטיים, המתורגמים על ידי מתרגמים עם ניסיון עשיר בתרגום פיננסי על כל מונחיו, תרגום מסמכים כספיים, דוחות, מאזנים וחשבונות.  בנוסף, מילה מספקת שירותי תרגום שיווקי כגון: קטלוגים, עלונים, פרסומות, תרגום חוברות, ספרי הדרכה ועוד.                                                                        

iStock_000046802968_BUS

המתרגמים שלנו מדויקים ומקצועיים ולכן התרגום יעשה בצורה מושלמת, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת. המתרגמים מתאימים כל תרגום ותרגום ללקוח וכמו כן את התפיסה המסחרית והשיווקית.

מילה תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום עסקי במגוון רב של תחומים, ובמתן מענה מדויק מקצועי ומהיר לצורכי הלקוח והעסק, כאחד.

תרגום עסקי ושיווקי 

תרגום שיווקי הוא תרגום של עזרי פרסום שונים כגון: קטלוגים, עלונים, פרסומות, תרגום חוברות, ספרי הדרכה ועוד.

כאשר באים לשווק מוצר, שירות או חברה על הכתוב להשיג את מטרת הלקוח, והיא הצלחת הפרסום וברוב המקרים משיכת לקוחות חדשים. אם הכתוב מתורגם בצורה לא מקצועית יכול להיווצר מצב שקמפיין שיווק שלם נכשל ויורד לטמיון. עלונים, קטלוגים וכתבות פרסומיות המתורגמות בצורה איכותית ועוברות תרגום שיווקי מקצועי יקראו באופן זורם ונוח, אשר יעביר את המסר של הלקוח בשלמותו, כפי שהתכוון להציגו. חשוב כי המתרגם יהיה מודע ל'תמונה הגדולה' ויבין את מטרת הטקסט, על מנת לתת תרגום שיווקי חכם העונה על צרכי הלקוח ומתאים את הדיאלקט, הזרימה והסגנון שלו למטרה זו. חברת תרגום מקצועית יודעת לבחור מתרגמים בעלי ידע בתחום הרלוונטי כמו גם בתפיסה המסחרית של התרגום.

בין לקוחותינו :

Electra ERM orca

השירות ניתן בכל השפות ובכל התחומים!

להצעת מחיר לתרגום התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

מאמרים שעשויים לעניין אותך :

תפקידם החשוב של המתרגמים

אנו, בחברת שירותי התרגום, מילה תרגומים בוררים את המתרגמים, תוך שאיפה לרמה הגבוהה ביותר של דיוק ואמינות. תפקידם של המתרגמים הוא אחד התפקידים הדינאמיים החשובים

קרא עוד »

תחשוב גלובאלי תפעל לוקאלי

שירותי לוקליזציה עוסקים בתרגום, שכתוב והתאמת המסר לצרכים התרבותיים, הלשוניים והרגולטורים של קהל היעד. אנו במילה תרגומים מציעים שירותי לוקליזציה מקצועיים ואיכותיים, ברמה הגבוהה ביותר

קרא עוד »
צרו קשר