תרגום פיננסי

תרגום פיננסי

עולם העסקים של היום כולל שווקים פיננסיים בינלאומיים רבים ורבים העובדים עם מספר שווקים בחו"ל. עובדה זו יכולה להווה מכשול כאשר מגישים או קוראים מסמכים פיננסיים. למטרה זו במילה שירותי תרגום אנו מציעים תרגום פיננסי עדכני ומדויק של המונחים והמידע הרלוונטיים, המתורגמים על ידי מתרגמים עם ניסיון עשיר בתרגום פיננסי על כל מונחיו, תרגום מסמכים כספיים, דוחות, מאזנים וחשבונות.

דיוק המונחים וחשיבות האמינות של התרגום הפיננסי הנם קריטיים כאשר מגישים דוחות פיננסיים, משום שהשגיאה הקטנה ביותר עשוי לשנות את משמעות הדוח ואת הפרטים הפיננסיים המדויקים שברצון הלקוח לדווח. לכן יעילותו של המתרגם, איכותו ואמינותו עומדים בראש מעיינינו ועל חברת התרגום לוודא כי הדו"ח שלכם מתורגם בשלמותו ובצורה מושלמת.

אנו במילה מבינים את חשיבות השמירה על סודיות המידע הפיננסי הרגיש ולכן כל מתרגם מחויב לחתימה על הסכם סודיות בינו לבין הלקוח לשמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

 

בין לקוחותינו :

Electra ERM orca

השירות ניתן בכל השפות ובכל התחומים!

להצעת מחיר לתרגום התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

מאמרים שעשויים לעניין אותך :

תפקידם החשוב של המתרגמים

אנו, בחברת שירותי התרגום, מילה תרגומים בוררים את המתרגמים, תוך שאיפה לרמה הגבוהה ביותר של דיוק ואמינות. תפקידם של המתרגמים הוא אחד התפקידים הדינאמיים החשובים

קרא עוד »

תחשוב גלובאלי תפעל לוקאלי

שירותי לוקליזציה עוסקים בתרגום, שכתוב והתאמת המסר לצרכים התרבותיים, הלשוניים והרגולטורים של קהל היעד. אנו במילה תרגומים מציעים שירותי לוקליזציה מקצועיים ואיכותיים, ברמה הגבוהה ביותר

קרא עוד »
צרו קשר