תרגום לגרמנית
מילה תרגומים מתמחה בתרגום לשפה הגרמנית ממספר שפות מקור וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
גרמנית (Deutsch) היא שפה גרמאנית מערבית השייכת לקבוצת השפות הגרמאניות והיא אחת השפות המדוברות בעולם, ושפת-האם המדוברת ביותר באירופה מאחר וכרבע מכלל האירופים דוברים אותה כשפת אם. היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי, והשפה השכיחה ביותר באינטרנט, אחרי האנגלית.

מדינות ואזורים
השפה הגרמנית נפוצה באירופה והיא מדוברת במדינות גרמניה, אוסטריה, בלגיה, שוויץ, לוקסמבורג וליכטנשטיין. 
מספר אנשים
את השפה הגרמנית דוברים כ- 180 מליון איש ברחבי העולם והיא שפת-אם של כ- 95 מליון איש מתוכם.
תרגום לגרמנית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לגרמנית מכל שפה ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

השפה הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר באירופה והיא שפתו של העם הגרמני עמו מקיימים ישראלים רבים קשרי מסחר ענפים. הכלכלה הגרמנית היא הכלכלה החזקה באירופה ורבים מהגורמים המשפיעים ביותר באיחוד האירופי הם דוברי גרמנית. 

לפיכך, תרגום לגרמנית הוא שירות נפוץ וחשוב עבור רבים. לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום לשפה הגרמנית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים פרטיים, מדיניים ועסקיים כאחד. גורמים רבים נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים.

תרגום לגרמנית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים. אנו במילה תרגומים בעלי נסיון רב בתרגום לגרמנית תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
cogstaruserusersearththumbs-upcheckmark-circlechevron-left-circlelayers
× איך אפשר לעזור?