תרגום לפורטוגזית
מילה תרגומים מתמחה בתרגום לשפה הפורטוגזית ממספר שפות מקור וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
פורטוגזית (Português) היא שפה איברו-רומאנית. מבחינה מורפולוגית ותחבירית הפורטוגזית מהווה דוגמה לשפה רומאנית שהתפתחה מהלטינית. במאה ה-16, התפשטה הפורטוגזית לחלקים בדרום אמריקה, אפריקה ואסיה. 

קהילת המדינות הדוברות פורטוגזית היא קהילה פוליטית לשיתוף פעולה בין מדינות, המכונות "מדינות לוזופוניות" על שם הפרובינקיה הרומאית לוזיטניה, ששטחה חפף בקירוב את שטח פורטוגל.
מדינות ואזורים
השפה הפורטוגזית נפוצה בדרום מערב אירופה, דרום אמריקה, מערב אפריקה ודרום מזרח אסיה והיא מדוברת במדינות פורטוגל, ברזיל, אנגולה, מוזמביק ועוד. 
מספר אנשים
את השפה הפורטוגזית דוברים כ- 200 מליון איש ברחבי העולם והיא שפת-אם של כ- 176 מליון איש מתוכם.
תרגום לפורטוגזית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לפורטוגזית מכל שפה ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

השפה הפורטוגזית היא אחת השפות הנפוצות בדרום אמריקה והיא השפה הנפוצה בפורטוגל בה מצוייה קהילה הולכת וגדלה של בעלי אזרחות ישראלית. לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום לשפה הפורטוגזית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים פרטיים, מדיניים ועסקיים כאחד. גורמים רבים נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים.

תרגום לפורטוגזית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים. אנו במילה תרגומים בעלי נסיון רב בתרגום לפורטוגזית תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה
cogstaruserusersearththumbs-upcheckmark-circlechevron-left-circlelayers
× איך אפשר לעזור?