תרגום לצרפתית
תרגום לשפה הצרפתית הוא תרגום נפוץ ביותר במדינת ישראל. מילה תרגומים מתמחה בתרגום לשפה הצרפתית ממספר שפות מקור וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
צרפתית (Français) היא השפה הרומאנית השנייה הנפוצה בעולם. היא תפתחה מהשפה הלטינית שהייתה מדוברת בימי הביניים המוקדמים בשטחים שבהם שלטה בעבר האימפריה הרומית. לצרפתית דיאלקטים (ניבים) רבים מאוד וקיימים הבדלים לא מעטים בין הלשון המדוברת בפריז לבין זו המדוברת באזורים אחרים של צרפת ומחוצה לה. בימי הביניים המאוחרים, עם העלייה בחשיבותה הפוליטית והתרבותית של פריז, הפך ניב פריז לצרפתית התקנית. ניבים קיימים לא רק בתוך מדינת צרפת עצמה, אלא גם ביבשות רבות אחרות ברחבי העולם שבהן הייתה נוכחות קולוניאליסטית צרפתית.
מדינות ואזורים
הצרפתית  נפוצה במערב אירופה, צפון, מרכז ומערב אפריקה, צפון אמריקה, האוקיינוס השקט ואזורים מבודדים באסיה. המדינות המרכזיות בהן היא השפה המדוברת הן: צרפת, קנדה, שווייץ, בלגיה, לוקסמבורג, מרוקו, אלג'יריה, תוניסיה, חוף השנהב, קונגו, סנגל, מאוריציוס, קמרון, גבון, רואנדה ועוד.
מספר אנשים
את השפה הצרפתית דוברים כ- 290 מליון איש ברחבי העולם והיא שפת-אם של כ- 200 מליון איש מתוכם.
תרגום לצרפתית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לצרפתית מכל שפה ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

במהלך העשורים האחרונים, הפכה השפה הצרפתית לשפה מרכזית גם בישראל וזאת בשל התגברותה של העלייה לישראל מקרב יוצאי צרפת והתרחבותה של קהילת יוצאי צרפת בישראל  אשר תרמה ותורמת רבות לתרבות, לכלכלה ולתחומים רבים אחרים במציאות הישראלית.  

לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום לשפה הצרפתית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים ובכללם ארגונים גלובליים, חברות עסקיות, עמותות ופרטים. מאות גורמים - פרטיים ועסקיים כאחד - נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים.

תרגום לצרפתית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים. מאחר והשפה הצרפתית מאופיינת גם במספר ניבים והיא שפתם המדוברת של עמים במדינות רבות בעולם בשל תפוצתה הרחבה, היכרות עם ביטויים שונים המאפיינים מקומות וארצות שונות הוא חשוב במסגרת עבודת התרגום לצרפתית. אנו במילה תרגומים בעלי נסיון רב בתרגום לאנגלית תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
cogstaruserusersearththumbs-upcheckmark-circlechevron-left-circlelayers
× איך אפשר לעזור?