צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
תרגום מצרפתית לעברית
תרגום מצרפתית לעברית הוא תרגום נפוץ ביותר במדינת ישראל. מילה תרגומים מתמחה בתרגום מעברית לצרפתית וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
צרפתית (Français) היא השפה הרומאנית השנייה הנפוצה בעולם. לצרפתית דיאלקטים (ניבים) רבים מאוד וקיימים הבדלים לא מעטים בין הלשון המדוברת בפריז לבין זו המדוברת באזורים אחרים של צרפת ומחוצה לה. 

עם העלייה בחשיבותה הפוליטית והתרבותית של פריז, במהלך ימי הביניים הפך ניב פריז לצרפתית התקנית. ניבים קיימים לא רק בתוך מדינת צרפת עצמה, אלא גם ביבשות רבות אחרות ברחבי העולם שבהן הייתה נוכחות קולוניאליסטית צרפתית.
שימושים עיקריים
התחומים המרכזיים בהם נדרש תרגום מצרפתית לעברית הם: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום לחברות הייטק והטכנולוגיה, תרגום לגורמים אקדמיים, תרגום עסקי ושיווקי, תרגום לתחום התיירות, התעשייה והמסחר.
נקודות למחשבה ותשומת לב
לאור ההבדל הניכר בין הניבים השונים בשפה הצרפתית ואופן הפנייה הרשמי (Vous) לאופן הפנייה הבלתי רשמי (Tu) בשפה הצרפתית, יש לבחון את מטרות התרגום ואת המשמעות הקונטקסטואלית (תלוי הקשר) של טקסט המקור במטרה להפוך את התרגום לעברית למדוייק ומקצועי.
תרגום מצרפתית לעברית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מצרפתית לעברית ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

במהלך העשורים האחרונים, הפכה השפה הצרפתית לשפה מרכזית גם בישראל וזאת בשל התגברותה של העלייה לישראל מקרב יוצאי צרפת והתרחבותה של קהילת יוצאי צרפת בישראל אשר תרמה ותורמת רבות לתרבות, לכלכלה ולתחומים רבים אחרים במציאות הישראלית.

תרגום מצרפתית לעברית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים. מאחר והשפה הצרפתית מאופיינת גם במספר ניבים והיא שפתם המדוברת של עמים במדינות רבות בעולם בשל תפוצתה הרחבה, היכרות עם ביטויים שונים המאפיינים מקומות וארצות שונות הוא חשוב במסגרת עבודת התרגום מצרפתית לעברית.

לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום מצרפתית לעברית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים ובכללם ארגונים גלובליים, חברות עסקיות, עמותות ופרטים. גורמים פרטיים ועסקיים כאחד נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים, תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה
cogheartstarbookmarkuserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?