צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
תרגום מעברית לספרדית
מילה תרגומים מתמחה בתרגום מעברית לספרדית וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
ספרדית (Español) היא שפה איברו-רומאנית וקרובה במיוחד לפורטוגזית וגליסית. היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר ושפת הדיבור השלישית בתפוצתה בעולם, לאחר מנדרינית ואנגלית.

מחוץ לחצי האי האיברי מדברים ספרדית כמעט בכל מרכז ודרום אמריקה (מלבד ברזיל), כמו גם באיים הקנריים, בחלקים של מרוקו ובפיליפינים. לספרדית אמריקה הלטינית יש מספר דיאלקטים אזוריים; כולם נגזרו מקסטיליאנית אך נבדלים בכמה נקודות פונולוגיה מספרדית אירופאית.
שימושים עיקריים
התחומים המרכזיים בהם נדרש תרגום מעברית לספרדית הם: תרגום משפטי, תרגום מסמכים ותעודות, תרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום עסקי ושיווקי, תרגום בתחום התיירות, התעשייה והמסחר.
נקודות למחשבה ותשומת לב
לשפה הספרדית דרכי הגייה ייחודיות וכן סימנים ואותיות מאפיינים שאינם נפוצים או מקובלים בשפות אחרות. מאפיין חשוב זה הוא מרכיב מרכזי בעבודת התרגום מעברית לספרדית ויש ללהעניק לו תשומת לב מיוחדת בתרגום קונטקסטואלי (תלוי הקשר) של הטקסט בשפת המקור.
תרגום מעברית לספרדית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מעברית לספרדית מכל שפה ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

השפה הספרדית היא השפה השלישית המדוברת ביותר בעולם. לפיכך, תרגום מעברית לספרדית הוא שירות נפוץ וחשוב עבור רבים. תרגום לספרדית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים.

לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום מעברית לספרדית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים פרטיים, מדיניים ועסקיים כאחד. גורמים רבים נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים, תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה
cogheartstarbookmarkuserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?