צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
תרגום מעברית לרוסית
תרגום מעברית לרוסית הוא תרגום נפוץ ביותר במדינת ישראל. מילה תרגומים מתמחה בתרגום מעברית לרוסית וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
רוסית (Русский) היא השפה הסלאבית המדוברת ביותר באירופה. השפה התקנית מבוססת על הלהג המדובר במוסקבה, שהפכה במאה ה-15 למרכז התרבות הרוסית. במאה השמונה עשרה חדרו לרוסית מילים לועזיות רבות עקב השפעות מערביות רבות והן חלק בלתי מהשפה הרוסית כיום. רוסית היא שפת אמם של כמליון ישראלים שעלו לישראל בגלי העלייה השונים מברית המועצות לשעבר, ולפיכך היא שפה מרכזית בתרבות, במסחר ובהוויה הישראלית.
שימושים עיקריים
התחומים המרכזיים בהם נדרש תרגום מעברית לרוסית הם: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום לחברות הייטק והטכנולוגיה, תרגום לגורמים אקדמיים, תרגום עסקי ושיווקי, תרגום לתחום התיירות, התעשייה והמסחר.
נקודות למחשבה ותשומת לב
השפה הרוסית מאופיינת במילות קריאה וקישור ייחודיות. מאפיין חשוב זה הוא מרכיב מרכזי בעבודת התרגום מעברית לרוסית ויש ללהעניק לו תשומת לב מיוחדת בתרגום קונטקסטואלי (תלוי הקשר) של הטקסט בשפת המקור.
תרגום מעברית לרוסית על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מעברית לרוסית ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

השפה הרוסית היא שפת אמם של למעלה ממליון תושבים במדינת ישראל אשר שלובים מאז גלי העלייה מברית המועצות לשעבר, בכל שדרות החברה הישראלית ותורמים רבות לעשייה התרבותית, העסקית, החברתית והמדעית בישראל. בשפה הרוסית נעשה גם שימוש רחב במדינות מזרח אירופה עמן מקיימים גורמים שונים בישראל קשרים מסחריים ואחרים. לפיכך, תרגום מעברית לרוסית הוא שירות נפוץ ומרכזי. 

תרגום לרוסית דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם תחומי דעת מגוונים. מאחר ולשפה הרוסית מאפיינים ייחודיים, היכרות עם ביטויים שונים המאפיינים את השפה הוא חשוב במסגרת עבודת התרגום לרוסית. 

לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום מעברית לרוסית בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים ובכללם ארגונים גלובליים, חברות עסקיות, עמותות ופרטים. יבואנים, יצואנים, חברות ופרטיים נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים, תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה
cogheartstarbookmarkuserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?