שרותים

בנקאות ופיננסים

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום פיננסי לבנקים, מוסדות פיננסים, מנהלי חשבונות, רואי חשבון, חברות, ארגונים ועסקים בעלי פעילות בהיקפים שונים. אנו מספקים תרגום מדויק, בפורמטים שונים ועל-פי כללים נהוגים בתחום.

תרגום מסמכים פיננסיים ובנקאיים בהתאם לתקנים בין לאומיים

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לגורמים בתחום הבנקאות והפיננסים על-פי כללים הנהוגים בתחום תוך התמחות בענפי השונים. בין היתר אנו מבצעים:
תרגום דוחות פיננסיים וכספיים
תרגומים מאזנים
תרגום דוחות רווח והפסד
תרגום סקרי שוק ומחקרי דעת קהל
תרגום תוכניות עסקיות
תרגום חוות דעת כלכליות
תרגום בדיקות נאותות והיתכנות
תרגום פוליסות ביטוח
שירותים נפוצים בתחום הפיננסים והבנקאות
תרגום דוחות פיננסיים וכספיים
אנו מציעים תרגום דוחות פיננסיים ודוחות כספיים שונים לשורה של שפות. בין היתר אנו מציעים שירותי תרגום למאזנים, דוחות רווח והפסד, מאזני בוחן, על-ידי מתרגמים בעלי רקע פיננסי הולם למספר רחב של שפות יעד. 
תרגום סקרי שוק ומחקרי דעת קהל
סקרי שוק ומחקרי דעת קהל הם כלים חשובים התומכים בקבלתן של החלטות עסקיות. מילה תרגומים מציעה שירותי תרגום של סקרי שוק ומחקרי דעת קהל בצורה מקצועית ומדוייקת לצרכים עסקיים מגוונים.
תרגום תוכניות עסקיות
אנו מצעים תרגום תוכניות עסקיות לשורה של שפות ולמגוון מטרות. הן במסגרת בחינתה של פעילות עסקית פנימית או נקודתית, או במסגרת בחינת אפשרויות השקעה או רכישה במגוון נרחב של תחומים וענפי משק. 
תרגום חוות דעת כלכליות
מילה תרגומים מציעה תרגום מקצועי ומדוייק של חוות דעת כלכליות לשורה של תכליות עסקיות וכלכליות. הן לשם בחינת השקעה או שוק יעד אפשרי. המתרגמים של מילה הם בעלי רקע מקצועי מתאים המאפשר תרגום ברמה גבוהה.
תרגום בדיקת נאותות והיתכנות
אנו מצעים תרגום של בדיקות נאותות והיתכנות מורכבות למגוון שפות בשורה של ענפי פעילות עסקית. פעולת התרגום מבוצעת על-ידי מתרגמים בעלי נסיון ותוך הקפדה על שימוש במושגים מקצועיים מדוייקים בהתאם לדרישות הלקוח.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

תרגום מקצועי למגוון גופים בתחום הפיננסים והבנקאות

מילה תרגומים מציעה תרגום פיננסי ברמה גבוהה, מעברית לאנגלית ומכל שפה לכל שפה. צוות המתרגמים המקצועי שלנו בקיא בתקנים המקובלים ועושה שימוש הולם במונחים הפיננסיים הרלוונטיים בהתאם ללחקיקה ותקינה בינלאומית. יחד עם תרגום נאמן למקור, רהוט ומדויק, התרגום פיננסי של מילה תרגומים מאפשר ללקוחותינו לספק גישה לכל סוגי הדוחות, ביטוחים, סקירות ועוד, הקשורים לעסק או לארגון שלכם על-די קהלי יעד נדרשים. 

אנו מציעים תרגום פיננסי בכל רמת מורכבות וגם תחת לוח זמנים צפוף, תוך שקיפות מלאה מול הלקוחות ועמידה בזמנים.

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?