שרותים

בריאות ורפואה

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים לגופים העוסקים בבריאות ורפואה מהמגזר הפרטי, לחוקרים מהתחום ולבתי חולים, מכונים וגופים רפואיים מובילים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו וליהנות מתרגום מקצועי באיכות גבוהה.

תרגום מסמכים רפואיים ומחקרים מעולם הבריאות

מילה תרגומים מתמחה בתרגום בתחום הבריאות והרפואה, מכל שפה ולכל שפה. המתרגמים המקצועיים של מילה תרגומים מעורים בעולם הרפואה והמחקר ומאפשרים אספקתו של תרגום מקצועי, מדוייק ונאמן למקור של מסמכים רפואיים שונים ומסמכים אחרים בתחום הבריאות.
מסמכים רפואיים
חוות דעת רפואיות
תרגום אבחונים
תרגום מרשמים
תרגום מאמרים, מצגות והרצאות
תרגום הפניות לטיפולים וניתוחים
שאלונים למטופלים
תרגום קטלוגים של ציוד רפואי
תרגום ממצאי מחקר וניסויים מדעיים
שירותים נפוצים בתחום הבריאות והרפואה
תרגום מסמכים רפואיים
מילה תרגומים מציעה תרגום מסמכים רפואיים מגוונים למספר רב של שפות יעד תוך הקפדה על דיוק ומקצועיות בהתאם לתחום הרפואי הנדרש והתאמה לשפת היעד. 
תרגום חוות דעת רפואיות
אנו מציעים תרגום של חוות דעת רפואיות למטרות שונות ולמגוון רחב של גורמים פרטיים ומקצועיים, תוך שילוב מתרגמים בעלי רקע ברפואה בהתאם לתחום הפעילות של לקוחותינו. 
תרגום אבחונים ומרשמים
אנו מצעים תרגום מדוייק ומקצועי של אבחונים רפואיים ומרשמים לתרופות מרשם ואחרות למספר שפות ולשורה של צרכים רפואיים ואחרים במטרה לשרת קהל מגוון במקצועיות מירבית.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

תרגום מסמכים רפואיים ומחקרים מעולם הבריאות

צוות המתרגמים של מילה תרגומים מורכב ממתרגמים מקצועיים, בעלי רקע ברפואה, מחקר ומדע. אנו מציעים תרגום רפואי ברמה גבוהה, מכל שפה לכל שפה, בתהליך עבודה מהיר ונוח המבוסס על שקיפות מלאה מול הלקוחות ועמידה בלוח זמנים קצר בהתאם לצורך. 

מילה תרגומים מציעה תרגום מסמכים רפואיים, לשימוש פרטי או מקצועי, בין אם מדובר בתרגום מאמר רפואי, תרגום מרשמים לתרופות ועוד. אנו מציעים תרגום אמין, מדויק ורהוט ומתחייבים להתאמת התרגום לצרכי הפרויקט ולשמירה על שביעות הרצון של לקוחותינו לאורך כל הדרך.

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?