שרותים

הייטק וטכנולוגיה

מילה מתרגומים מספקת שירותי תרגם מקצועיים לעולם ההיטק ולחברות טכנולוגיה שונות באמצעות מתרגמים מקצועיים בעלי רקע טכנולוגי המאפשרים מתן שירות איכותי ומדוייק בהתאם לאמות המידה והסטנדרטים המקובלים בתחומים אלה. 

תרגום לחברות הייטק וטכנולוגיה

למילה תרגומים התמחות מיוחדת וניסיון עשיר בתרגום לחברות הייטק וחברות טכנולוגיה שונות תוך מתן שירותים מקצועיים ומדוייקים על-ידי מתרגמים בעלי רקע בתחום. אנו מספקים, בין היתר:
תרגום אתרים
תרגום אפליקציות ומשחקים
תרגום מסמכים משפטיים ותנאי שירות
תרגום מסמכי הגנת פרטיות
תרגום מסמכי תעוד מוצרים
תרגום מדריכי שימוש והדרכות
תרגום הסכמי ספקים, עובדים ולקוחות
תרגום מסמכי שירות לקוחות
שירותים נפוצים לחברות ההייטק והטכנולוגיה
תרגום אתרים 
אתר אינטרנט מהווה כלי מרכזי בפעילותן של חברות טכנולוגיה במסגרת מתן השירות הטכנולוגי או בהצגתו ושיווקו. המתרגמים המקצועיים שלנו מנוסים בתרגום אתרי אינטרנט למגוון רחב של לקוחות מתחום ה-IT הפועלים בענפי מסחר שונים. 

אנו מאמינים שתרגום מדוייק ומקצועי של האתר או השירות הוא כלי מפתח בהצלחה העסקית ובמיצוב השירות, ואנו מעניקים שירותי תרגום מקצועיים בתחום, תוך התאמתם לשפות יעד שונות. 
תרגום אפליקציות ומשחקים
שירותים שונים הניתנים באמצעות אפליקציות למכשירים ניידים, למחשבים או למכשירים אחרים, מהווים חלק מרכזי בפעילות הדיגיטלית העדכנית. הדברים דומים גם ביחס למשחקי מחשב ומשחקים המיועדים לשימוש במכשירי קצה שונים.  

אנו מעניקים שירותי תרגום מקצועיים לשימושים אלה תוך הקפדה על שפה מתאימה והתאמת הטקסט המתורגם לקהלי היעד השונים, בהתאם לתחום הפעילות של לקוחותינו. 
תרגום הסכמי שירות ומסמכים משפטיים
מרכיב חשוב של מתן שירות אמין, רציף ושקוף על-ידי חברות טכנולוגיה נעוץ בקיומם של הסכמי שירות ומסמכים משפטייים בהירים. חשיבות לקיומם של מסמכים משפטיים מדוייקים ובהירים ניכרת גם במהלך הצטרפותם של משתמשים שונים לשירות. 

אנו ערים למרכיב חשוב זה בפעילותן של חברות טכנולוגיה שונות ומעניקים שירותי תרגום מקצועיים  ומדוייקים של מסמכים משפטיים והסכמי שירות במטרה לשרת קהל יעד רחב במקצועיות מירבית.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום לחברות הייטק וחברות טכנולוגיה מובילות

תעשיית ה-IT המתפתחת במהירות דורשת שירותי תרגום ולוקליזציה באיכות גבוהה שיעזרו לחברות מקומיות וגלובאליות להעביר את המסר שלהן לשווקים השונים. עם ניסיון מוכח בלוקליזציה ושירותי תרגום, מילה תרגומים זוכה לאמון על-ידי כמה מחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל ובעולם. 

במסגרת עבודתנו, אנו מבינים שעמידה בדרישות הבינלאומיות היא בעלת חשיבות עליונה לצמיחתן של חברות IT ולהצלחתן. 

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?