שרותים

מסחר ושירותים

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לתחום המסחר והשירותים, ובכלל זה לגורמי מסחר קמעונאי או סיטונאי, חנויות או אתרי מסחר, בשורה של שפות יעד על-ידי מתרגמים מקצועיים עם התמחות בתחום המסחר והשירותים.

תרגום לתחום המסחר והשירותים

מילה תרגומים מתמחה בתרגום לתחום המסחר והשירותים. הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לספק תרגום מקצועי, איכותי ומדויק, לגורמי מסחר קמעונאי או סיטונאי, חנויות או אתרי מסחר, בשורה של שפות יעד על-ידי מתרגמים מנוסים. 
תרגום הסכמי שירות
תרגום אתרי מסחר
תרגום דפי נחיתה
תרגום דפי תיאור מוצר
תרגום חומרי שיווק ופרסום
תרגום מערכי שיחה לשירות לקוחות
תרגום חומרי אריזה ושילוח
תרגום מסמכי הדרכה ותמיכה
שירותים נפוצים לחברות מסחר ושירותים
תרגום הסכמי שירות
הסכמי שירות בהירים מהווים מרכיב חשוב של מתן שירות אמין, רציף ושקוף על-ידי חברות מסחר ושירותים. אנו ערים לכך ומעניקים שירותי תרגום מקצועיים ומדוייקים של הסכמי שירות במטרה לשרת קהל יעד רחב במקצועיות מירבית.
תרגום אתרי מסחר
אתר אינטרנט מהווה כלי מרכזי בפעילותן של חברות מסחר ושירותים. המתרגמים המקצועיים שלנו מנוסים בתרגום אתרי אינטרנט למגוון רחב של לקוחות בענפי מסחר שונים ומעניקים תרגום מדוייק ומקצועי של אתרי מסחר לגורמים שונים.
תרגום חומרי שיווק ופרסום
גופי מסחר ושירותים רואים חשיבות רבה בתרגום מדוייק ומקצועי של חומרים שיווקיים שונים במסגרת מתן שירות מיטבי ללקוחותיהם. אנו ערים למרכיב משמעותי זה ומספקים שירותי תרגום לחומרי שיווק במגוון רחב של שפות יעד. 
תרגום דפי נחיתה
אנו מספקים שירותי תרגום של דפי נחיתה לגורמים בתחום המסחר והשירותים תוך שימת דגש על תרגום מקצועי ומדוייק של המידע לצורך הגדלת הפעילות העסקית של לקוחותינו במגוון שפות.

תרגום חומרי אריזה ושילוח
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום של חומרי אריזה ושילוח שונים בשילוב עבודה גראפית מתאימה בשפות יעד מגוונות, בהתאם לצרכי הלקוח ומדינות היעד.

תרגום דפי תיאור מוצר
אנו מספקים תרגום דפי תיאור מוצר לחברות בתחום המסחר והשירותים וזאת על-ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע מתאים ובמטרה לתמוך בפעילות העסקית של לקוחותינו.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

תרגום לגופי מסחר ושירותים

תחום המסחר והשירותים מתפתח באופן מואץ בשנים האחרונות וכולל חנויות מסורתיות לצד חנויות פופ-אפ ואתרי מסחר ייעודיים בתחום קמעונאיים שונים. לצד זאת, מתבסס תחום זה יותר ויותר על שירותי שילוח והעברה הנעשים לעיתים על-ידי גורמים מקומיים שאינם בהכרח דוברים את שפת ארץ המקור בה מיוצרים או ממנה מגיעים המוצרים.

אתגרים אלה ואחרים מחייבים גורמים בתחום השירותים והמסחר שמירה על בהירות בהעברת המסרים ללקוחות פוטנציאליים וקיימים, אם במסגרת הליך המכירה או הליך השילוח והמסירה של המוצרים השונים. אנו במילה תרגומים ערים לאתגרים אלה ומסייעים לגופים בתחום המסחר והשירותים במתן שירותי תרגום מקצועיים ומהירים במגוון שפות ולמנעד רחב של קהלי יעד. 

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?