שרותים

נדל"ן

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לחברות, יזמים ופעילים בתחום הנדל"ן, ובכלל זה חברות ייזום ובנייה, קבלנים, קבלני משנה, בעלי מקצוע, משרדי תיווך ומתווכים, וזאת במספר רב של שפות יעד ועל-ידי מתרגמים מנוסים.

תרגום לגורמים בתחום הנדל"ן

מילה תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום מקצועיים לגורמים הפעילים בתחום הנדל"ן תוך הקפדה על ביצוע מקצועי ומדוייק, עמידה בלוחות זמנים וביצוע בהתאם לקהלי יעד משתנים בשפות יעד מגוונות. 
תרגום חוזים והסכמים
תרגום אתרי אינטרנט ודפי נחיתה
תרגום מסמכים משפטיים ורשמיים
תרגום נהלים והוראות בטיחות
תרגום תוכניות ומפרטים
תרגום חומרים שיווקיים
תרגום מסמכי בדק ואחריות
תרגום חוות דעת והערכות שמאי
שירותים נפוצים לגורמים בתחום הנדל"ן
תרגום חוזים והסכמים
מילה תרגומים מציעה שירותי תרגום של חוזים והסכמים בתחום הנדל"ן לשפות יעד שונות, תוך שימת דגש על ייחודיות התחום ואופיו המגוון.
תרגום תוכניות ומפרטים
אנו מציעים שירותי תרגום של תוכניות ומפרטים שונים לשפות יעד מגוונות על-ידי מתרגמים בעלי נסיון מתאים באופן מקצועי ומדוייק.
תרגום אתרי אינטרנט ודפי נחיתה
מילה תרגומים מציעה תרגום אתרי אינטרנט ודפי נחיתה לפרויקטים ומיזמים בתחום הנדל"ן בשפות יעד שונות ולקהלי יעד מגוונים.
תרגום חומרים שיווקיים
מילה תרגומים מתמחה בתרגום חומרים שיווקיים שונים התומכים במערך השיווק, הפרסום והמכירה של חברות ויזמי נדל"ן, למגוון רחב של שפות יעד.
תרגום מסמכים משפטיים ורשמיים
אנו מציעים שירותי תרגום מסמכים משפטיים ורשמיים כגון: נסחי טאבו, צוואות, מכתבים ומסמכים אחרים הנוגעים לפעילים בתחום הנדל"ן.
תרגום מסמכי בדק ואחריות
מילה תרגומים מספקת תרגום מסמכי בדק ואחריות לפרויקטים בתחום הנדל"ן בשורה של שפות יעד ולשורה של קהלים.
תרגום נהלים והוראות בטיחות
אנו מספקים תרגום נהלים והוראות בטיחות לשורה של שפות יעד תוך הכרה בחשיבות קיומו של תרגום מדוייק ומקצועי ההולם את צרכי הפרויקט.
תרגום חוות דעת והערכות שמאי
מילה תרגומים מספקת תרגום חוות דעת והערכות שמאי על-ידי מתרגמים מקצועיים בעלי רקע מתאים, תוך הכרה בחשיבות הדיוק בשירות מסוג זה.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

תרגום לגורמים בתחום הנדל"ן

תחום הנדל"ן מהווה ענף מרכזי ובולט בכלכלותיהם של מדינות מתפתחום ומפותחות. הוא מאופיין בפרויקטים ארוכי טווח, החל בשלבי התכנון עד לשלבי הביצוע והאכלוס. מכאן גם החשיבות בהימצאותו של גורם מקצועי, אמין ויצירתי לתמיכה שוטפת ותרגום פעולות שיווקיות ואחרות הנלוות לפרויקטים בתחום זה.

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לחברות, גופים ופרטיים הפעילים בתחום הנדל"ן, תוך הכרה בחשיבות אספקתו של שירות מקצועי ומדוייק על-ידי מתרגמים מקצועיים לשורה של שפות יעד ולמגוון קהלי יעד. 

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?