שרותים

תיירות ומלונאות

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לגורמים בתחום התיירות והמלונאות בשפות שונות, בין היתר, עבור רשתות בתי מלון, גורמי אירוח מקומיים, חברות תעופה ותיירות, סוכני נסיעות ומשווקים בתחום התיירות. 

תרגום לגופי תיירות ומלונאות

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום לגופים העוסקים בתחום התיירות והמלונאות תוך הקפדה על תרגום מדוייק ומקצועי בשפות יעד שונות במטרה לאפשר ללקוחותינו להביא בפני קהלי היעד השונים תיאור מהימן של המוצרים והשירותים המוצעים על-ידם.
תרגום עלונים וחוברות מידע
תרגום מדריכי תיירים ואתרים
תרגום מדריכי נסיעות וטיולים
תרגום אתרים ודפי נחיתה
תרגום חומרים שיווקיים
תרגום מפות ועלוני סיורים
תרגום תפריטים
שירותים נפוצים לגופי תיירות ומלונאות
תרגום עלונים וחוברות מידע
עלוני שירות וחוברות מידע מהוים כלי מרכזי ביכולת של גופי תיירות ומלונאות להעביר מידע מדוייק ועדכני בנקודות המפגש עם הלקוחות אותם הם משרתים. מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום למטרה זו בצורה מקצועית ומדוייקת.
תרגום מדריכי תיירים ואתרים
אחת הפעילויות המרכזיות של אורחים ומבקרים באזורי תיירות שונים היא ביקור באתרים מקומיים תוך שימוש במדריכי תיירים ומדריכי אתרים. אנו מספקים שירותי תרגום למטרה זו בצורה מקצועית ומדוייקת לשלל שפות יעד.
תרגום חומרים שיווקיים
גופי תיירות ומלונאות רואים חשיבות רבה בתרגום מדוייק ומקצועי של חומרים שיווקיים שונים בכדי להסב את תשומת ליבם של מבקרים ואורחים לשירותים השונים המסופקים על-ידם. אנו מספקים שירותי תרגום למטרה במגוון שפות יעד.
תרגום מדריכי נסיעות וטיולים
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום  מקצועיים של מדריכי נסיעות וטיולים במטרה להביא לחשיפה משמעותית של הפעילות העסקית של לקוחותיה בפני קהלי יעד מגוונים ולהגדיל את היקף הפעילות בקרב מבקרים דוברי שפות שונות. 
תרגום אתרים ודפי נחיתה
אנו מספקים שירותי תרגום של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה לגורמים בתחום התיירות והמלונאות תוך שימת דגש על תרגום מקצועי ומדוייק של המידע, לצורך הגדלת הפעילות העסקית של לקוחותינו במגוון שפות.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

תרגום חומרים מגוונים לעולם התיירות והמלונאות

תחום התיירות הוא תחום מרכזי בכלכלות רבות בעולם ומאפשר מבט והיכרות עם מדינות ותרבויות שונות. העיסוק בתחום התיירות והשירותים הנלווים לתחום זה הוא מאתגר וכולל שגרה מרתקת של ממשק עם קבוצות ויחידים לצד מגע עם קבוצות מגוונות של עובדים ונותני שירותים. 

 אנו במילה תרגומים ערים למקומו הייחודי של עולם התיירות והמלונאות ומספקים שירותי תרגום ייחודיים לגורמים העוסקים בתחום זה בשפות יעד מגוונות, תוך הקפדה על דיוק ומקצועיות והיכרות עם קהלי יעד שונים הנוגעים לתחום זה ולתרבויות מגוונות הנוגעות בדבר. 

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה

שירותי תרגום מקצועיים לכל הענפים

ביכולתם של עסקים רבים במשק להפוך את המאמצים העסקיים שלהם לגלובליים.  אנחנו יודעים זאת בוודאות מאחר וסייענו לעסקים רבים במגוון ענפים לעשות זאת. גלה כיצד נוכל לסייע לעסק שלך להגיע לעולם:
coguserearththumbs-upcheckmark-circlelayers
× איך אפשר לעזור?