תרגום לגרמנית

תרגום לגרמנית הוא אחד השירותים המבוקשים. מילה תרגומים מספקת אותו ברמה גבוהה במיוחד, כשעל מלאכת העברת הטקסט לשפה זו מופקדים דוברי גרמנית כשפת אם בעלי ניסיון רב בתרגומים.

הצורך בתרגום לגרמנית מתעורר לעתים קרובות לנוכח העובדה שאחד מכל 4 אירופאים קורא וכותב בגרמנית ברמה של שפת אם. זוהי השפה הרשמית הן בגרמניה והן באוסטריה, בחלקים נרחבים בשווייץ, באזורים מסוימים בפולין, רומניה, איטליה, צרפת וצ'כיה וגם בלוקסמבורג הקטנה. למעשה מדובר בשפה הנפוצה ביותר באיחוד האירופי, וגם באינטרנט ניתן למצוא שלל אתרים דוברי גרמנית – על-פי הערכות שונות, כ-7% מכלל הדפים ברשת כתובים בשפה זו.

באילו מקרים אנחנו מבצעים תרגום לגרמנית?

  • מסמכים מדעיים – גרמניה היא אחת המדינות המובילות בתחומי מחקר רבים, ובהתאם ישנו צורך בתרגום מסמכים מדעיים מעברית לגרמנית. מילה תרגומים צברה ניסיון רב בסוג ספציפי זה של תרגום, שמחייב בקיאות מקצועית רבה.
  • אתרי אינטרנט – כל עסק וכל ארגון שרוצים לפנות לקהל יעד דובר גרמנית יכולים להיעזר בשירותי התרגום שלנו ולזכות באתר מקצועי ורהוט במיוחד.
  • תרגום מסמכים – ברלין הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש וישראלים רבים עוברים להתגורר בבירת גרמניה, ללמוד בה, לעבוד וגם לבצע השקעות שונות בעיר שמאז הפלת החומה לא מפסיקה להתפתח. גם ערים אחרות בגרמניה מעוררות עניין רב – אנחנו נעזור לכם להגיש כל מסמך רלוונטי לרשויות השונות בגרמניה כך שתוכלו לממש במהירות ובהצלחה כל רצון.

האתגרים הייחודיים של תרגומים לגרמנית

גרמנית היא שפה מורכבת במיוחד. מילים רבות בה הן איחוד של מספר שמות עצם וגם הדקדוק שלה מציב אתגרים לא פשוטים למי שמנסה לתרגם כל תוכן שהוא לשפה זו. בנוסף, בסוף המאה ה-20 הוחלט על רפורמה נרחבת בשפה, "האיות מחדש" שמה, ובעקבותיה השתנה האופן שבו מאויתות לא מעט מילים.

כל אלה גורמים לכך שבכל מקרה שבו נדרש תרגום לגרמנית, או כמובן תרגום מגרמנית לעברית, כדאי מאוד להפקיד את המלאכה אך ורק בידיים מקצועיות ומנוסות של מתרגמים אשר שולטים בכל רזי השפה, על כל החידושים שבה. במילה תרגומים אנחנו מקפידים גם על היצמדות לרוח הטקסט המקורי ובה בעת התאמה לדיאלקטים ספציפיים במידת הצורך, וכן על מתן שירות יעיל ומהיר.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר