תרגום לסינית

סין היא לא רק המדינה המאוכלסת ביותר בעולם אלא גם כוח כלכלי שהופך ליותר ויותר רב עוצמה משנה לשנה. ישראלים רבים מנהלים אינטראקציות מגוונות עם גורמים שונים בסין, ובהתאם גם תרגום מעברית לסינית ומסינית לעברית הפכו לשירותים מבוקשים מאוד בשנים האחרונות. מילה תרגומים מתמחה במתן שירותים אלה, שמבוצעים על-ידי אנשי ונשות מקצוע ששולטים בסינית ברמה של שפת אם ובנוסף צברו ניסיון רחב היקף במלאכת התרגום.

באילו מקרים יש צורך בשירותי תרגום מקצועיים לסינית?

המטרה העיקרית של תרגום לסינית ומסינית היא אפשור אינטראקציות עסקיות. מצב נוסף שבו יבצע תרגום מקצועית לסינית הוא כשמערכות משוכללות תוצרת ישראל נמכרות לחברות סיניות ויש צורך בהעברת הידע הטכני הנדרש כדי להפעילן מעברית לשפה המדוברת והמאתגרת.

באופן טבעי תרגומים לסינית חייבים לשמור על רוח הדברים כפי שנכתבו בעברית ומצד שני להתאים לקהל היעד בסין, על המאפיינים הייחודיים לו, כולל הניואנסים הדקים ביותר. בהתאם זהו אחד התרגומים שנחשבים למורכבים ביותר, ורק חברה שהצטבר בה ניסיון רלוונטי עשיר ושמעסיקה מומחים אמיתיים יכולה להבטיח, וגם לקיים, תרגומים מקצועיים ללא רבב.

חשוב להדגיש שהמונח "תרגום לסינית" מעט מטעה. 1.4 מיליארד הסינים מדברים, כותבים וקוראים בלא פחות מ-14 שפות שונות, ובחלק מהמקרים ישנם הבדלים משמעותיים בין "סינית" אחת לשנייה. בנוסף לכל אחת מהשפות יש שלל ניבים, כך שנדרש ידע רחב היקף והבנה מעמיקה לגבי הדיאלקט בכל אזור ספציפי בסין כדי להבטיח תרגום מובן לחלוטין ומותאם באופן מושלם לקהל היעד שלו. השפה המדוברת ביותר היא המנדרינית עם כ-900 מיליון איש שעבורם זוהי שפת אם, והיא מקובלת גם בחלקים נרחבים בסין וגם בטאיוואן וסינגפור. שפה נפוצה אחרת היא קנטונזית, שאותה מדברים במחוז גואנגדונג (שם חיים למעלה מ-100 מיליון בני אדם) וכן בהונג קונג.

מעבר לבקיאות הרבה של המתרגמים שלנו בשפות השונות ואפילו בניבים ספציפיים, מקפידה מילה תרגומים על מתן שירות מהיר (לא על חשבון הדיוק והרמה כמובן!), ולא פחות חשוב, דיסקרטיות מלאה – כך שהמידע יקר הערך שמופיע במסמכים לא יזלוג לעיניים זרות או עוינות.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר