תרגום לספרדית

ספרדית היא השפה השלישית מבחינת מספר הדוברים אותה בעולם, אחרי האנגלית והסינית. עם יותר מחצי מיליארד בני אדם שהדרך הטובה ביותר לתקשר איתם היא בשפה זו, אין פלא שתרגום לספרדית הוא שירות פופולרי, וכדי להפיק ממנו מקסימום תועלת כדאי לפנות לחברה שזוהי אחת ההתמחויות שלה. אנחנו במילה תרגומים מעסיקים אנשי ונשות מקצוע שספרדית היא שפת האם שלהם, ובנוסף הם פשוט אוהבים את השפה שבישראל מזוהה בעיקר עם טלנובלות ולהט – והתוצאות בהתאם.

הסוגים השונים של תרגומים לספרדית

ספרדית מדוברת בכל רחבי דרום אמריקה ומרכזה, בארה"ב וכמובן בספרד. השפה שהתפתחה מהלטינית והושפעה במידה בלתי מבוטלת גם מהערבית פופולרית גם באינטרנט, כך שישנם שלל סוגי תרגומים לספרדית ומשפה זו לעברית.

דוגמה אחת היא תרגום תכנים באינטרנט כדי שהעסק או הארגון יוכלו להגיע גם לדוברי הספרדית ברחבי העולם. עוד מקרה נפוץ של צורך בשירותי תרגום מקצועיים לשפה זו הוא של תכנים הפונים לתיירים שמגיעים לישראל ומחפשים חומר אמין שיעזור להם ליהנות בארץ הקודש. האינטראקציות העסקיות עם גורמים שונים באמריקה הלטינית מייצרות צורך בתרגום לספרדית של חוזים מסוגים שונים, דוחות כלכליים ומסמכים פיננסיים אחרים. גם תרגום טכני הוא שירות מבוקש, וכך גם העברת מסמכים רפואיים מעברית לספרדית ולהפך.

בכל מקרה אנחנו מקפידים על תרגום מיומן הן על בסיס שליטה מוחלטת בספרדית והן על בסיס בקיאות בז'אנר המקצועי הרלוונטי. כמו כן המתרגמים שלנו אמונים על התאמת הניסוח לקהל היעד תוך שמירה על אופיו של כל טקסט.

 

דגש חשוב נוסף של תרגום מספרדית ולספרדית הוא ההיכרות עם הניבים השונים של השפה. כך למשל יש הבדל בין השפה המדוברת בארגנטינה לבין זו שנהוגה בספרד, ולעתים ייתכנו הבדלים גם בין חבלי ארץ שונים – למשל קטלאנית, שאותה מדברים כ-9 מיליון בני אדם בברצלונה ובסביבתה.

מילה תרגומים מצטיינת גם במתן שירות מהיר, כמובן מבלי להתפשר על דיוק מלא בכל מילה ובכל משפט. מאפיין נוסף של השירות שלנו הוא דיסקרטיות מוחלטת.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר