תרגום לפולנית

כחלק משירותי התרגום המקצועיים שלנו, אנחנו מציעים גם תרגום לפולנית ומפולנית. את מלאכת התרגום יבצעו עבורכם דוברי פולנית ברמת שפת אם שהם גם בעלי ניסיון רב, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהתוצאה תהיה מדויקת לחלוטין ומותאמת היטב למטרת התרגום.

באילו מקרים כדאי להיעזר בשירותי תרגום מקצועיים לפולנית?

ברחבי העולם ישנם למעלה מ-40 מיליון איש ואישה דוברי פולנית. רובם מתרכזים באופן טבעי בפולין, אבל גם בגרמניה, אוקראינה, ליטא, ארה"ב, קנדה, ברזיל וכמובן גם ישראל תמצאו אנשים רבים ששולטים בשפה הסלאבית. המצבים העיקריים שבהם נדרש תרגום מפולנית או לפולנית:

  • מסמכים רשמיים לטובת קבלת אזרחות פולני – בישראל חיים על-פי הערכות שונות כמיליון יוצאי פולין (כולל הדור השני והשלישי). מאז שמדינה זו הצטרפה לאיחוד האירופי, דרכון פולני ואזרחות פולנית הם פריטים מבוקשים מאוד בזכות האפשרויות הרבות שהם פותחים עבורנו. תרגום מסמכים שונים במסגרת התהליך חייב להתבצע תוך היצמדות מוחלטת למקור, וזוהי אחת ההתמחויות של מילה תרגומים.
  • חוזים, דוחות פיננסיים ומסמכים עסקיים – ב-1990 פולין הפכה לדמוקרטיה. ישראלים רבים זיהו את ההזדמנויות הרבות הטמונות בליברליזציה ובפתיחת השווקים השונים לתחרות, וכחלק מהאינטראקציות העסקיות נדרש באופן טבעי תרגום של מסמכים רלוונטיים.
  • מגוון תכנים – הזיקה בין הישראלים יוצאי פולין וצאצאיהם לבין המדינה שבה נמצאים שורשיהם באה לידי ביטוי גם בהיבט התרבותי, ולכן ישנו ביקוש גם לתרגום לפולנית של תכנים בתחום זה.

בנוסף מתבצעים תרגומים לפולנית וממנה של מסמכים הנדסיים, רפואיים, משפטיים ועוד.

הדגשים החשובים של תרגום לפולנית

פולנית היא כאמור שפה סלאבית, וככזו היא דומה לצ'כית, סלובקית, אוקראינית ושפות נוספות. כמו כן יש בה מילים רבות שמקורן בגרמנית, וגם כאלה שהתווספו לשפה כבר לפני מאות שנים מהצרפתית והאיטלקית. על-מנת להבטיח תרגום מקצועי ללא רבב אנחנו מקפידים להפקיד את מלאכת התרגום אך ורק בידי מי ששפה זו היא שפת האם שלהם, ששולטים היטב גם בעברית כמובן ובנוסף בקיאים בתחום שבו עוסק הטקסט – כולל הכרת מונחים מקצועיים רלוונטיים, ז'רגון ספציפי, סלנג וכו'.

השירות שתקבלו ממילה תרגומים מושלם תוך זמן קצר, כמובן מבלי לפגוע בדיוק, והמוניטין הרב שצברנו לאורך השנים מבטיח לכם ראש שקט לחלוטין.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר