תרגום לערבית

במילה תרגומים שירותי תרגום במגוון רב של שפות, בכללן תרגום לערבית. גם בתרגום זה, כמו בכל התרגומים שעוברים תחת ידינו, אנו מתחייבים למקצועיות, אמינות ואיכות במחירים נוחים.

השפה הערבית היא שפה רשמית נוספת לעברית במדינתנו, שבה חיים מיליוני בני אדם שהם דוברי ערבית כשפה ראשית, או שהערבית היא שפה שבה הם שולטים עוד מימים שלפני עלייתם לישראל ממדינות ערב השכנות.

עיריות ורשויות מקומיות רבות מחויבות להנגיש את חוקיהן ומסמכיהן לקהל הערבי, וחלק מבתי הספר בארץ מלמדים גם הם ערבית, כשהתלמידים בהם מתבקשים להביא איתם חומרים מודפסים ייעודיים בשפה זו. בנוסף, בישראל פועלים בתי עסק רבים שנזקקים לערבית בכדי לפנות אל קהל הלקוחות דובר השפה.

כאן נכנס לתמונה הצורך הדומיננטי בשירותי תרגום לערבית ותרגום מערבית בעבור קהל גדול של לקוחות.
אנו במילה תרגומים מודעים לצורך ולחשיבות זמינותו של התרגום לערבית במדינה, ולכן מציעים לכם את היכולות הגבוהות של צוות המתרגמים שלנו בכל הנוגע בתרגום לערבית, כמו גם בתרגום שפות רבות אחרות.

במילה תרגומים מועסקים מתרגמים בעלי ידע נרחב בשפה הערבית, ובהיבטים התרבותיים הנלווים לה. המתורגמנים שלנו הם דוברי השפה הערבית, שהיא להם שפת אם, וכן הם שולטים לעילא ולעילא בעברית. הדבר מסייע להם לספק לכם תרגום לערבית וממנה במבחר נושאים ותחומים עשיר ומגוון.

בנוסף, התרגום לערבית חייב להיות מותאם למשלב הלשוני ולצורך המסוים שהוא משרת, ואנו מעמידים לרשות לקוחותינו אפשרות לתרגום לערבית ספרותית, המשמשת בעיקר לצורכי כתיבה יוצרת ורשמית וכן לתקשורת בכל רחבי העולם הערבי. הערבית הספרותית היא בעלת תפקיד מפתח בחיי המוסלמים, מכיוון שהיא משמרת את שפת הקוראן המסורתית.

לצד הערבית הספרותית אנו מאפשרים גם תרגום לערבית מדוברת, אשר לה דיאלקטים רבים, המשמשים כשפת אם למאות מיליוני בני אדם ברחבי יבשת אסיה ויבשת אפריקה. כך לדוגמה נוכל לבצע תרגום בערבית מדוברת לבנונית, בערבית מצרית, או בערבית מרוקנית, לבחירת הלקוח.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר