תרגום תפריטים

מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים למסעדות, בתי קפה, שירותי קייטרינג ויחידים שמעוניינים בתרגום איכותי, אמין ומהיר, במגוון שפות ובמחירים נוחים.

חוויה קולינרית נפלאה, אינה מסתכמת רק במנות טעימות. היא מתחילה מהרגע בו הסועד נכנס בפתח הדלת של המסעדה, וממשיכה דרך המלצרים שמקבלים את פניו ומגישים לו את תפריט המקום. בנקודה זו ממש, החוויה הקולינרית מוכרעת – אם התפריט לא יהיה מזמין, קריא או מתורגם, הרי שאותו סועד עשוי לבחור לצאת מהמסעדה וללכת.

למרבה הצער, דברים כאלה קורים לא מעט בישראל, והרבה מאוד בתי עסק מאבדים לקוחות יקרים רק בגלל שלא השקיעו בכתיבת תפריטים ידידותיים או בתרגום התפריטים לשפות שונות. אחד הצרכים הבולטים ביותר היום בתחום המסעדנות, הוא הצורך בתרגום תפריטים ברמה מקצועית ואיכותית, למגוון רחב של שפות.

רוב המסעדות בישראל אינן מחזיקות תפריטים בשתי שפות, מה שמגביל את האפשרויות העסקיות שלהם עד מאוד. כיצד מסעדה איטלקית יכולה למתג את עצמה בהצלחה כמי שמגישה על צלחת את ניחוחות טוסקנה, כאשר היא אינה יכולה לספק באותה המקצועיות תפריט מתורגם בשפה האיטלקית? כיצד מסעדה סינית יכולה למתג עצמה כקסם המזרח, אם היא לא מספקת לסועדים הסיניים תפריט מתורגם ללשונם? וכיצד בית קפה הממוקם באזור תיירות הומה, לא חושב לספק תפריט שמתורגם לשפה בינלאומית, אחת לפחות?

הדפסת תפריטים בשפה המקומית בלבד, לא רק מצמצמת את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, אלא גם יכולה להעיד לא מעט על בית העסק עצמו. כך למשל, בית קפה או מסעדה שאינם מחזיקים תפריטים מתורגמים, עשויים להיחשב כבעלי תודעת שירות נמוכה, לא תקשורתית ולא ידידותית.

תרגום תפריטים לשפה אחת לפחות, עונה על צורך שיווקי מובהק כחלק מאסטרטגיה ארגונית נכונה, ועל בעלי העסקים לראות זאת כסעיף חובה בתקציב. עליהם להתייחס אל תרגום התפריטים באותה הרצינות, האחריות והמקצועיות שהם מפעילים, כשהם מדפיסים בשפה המקומית. אם לא יותר מזה.

תרגום תפריטים הוא מהלך אסטרטגי פשוט שעשוי להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי ולמתג את בית העסק כידידותי, שירותי ומתקדם. על ידי דבר פשוט כמו תרגום תפריטים בצורה מקצועית, בתי העסק יכולים לתקשר עם הסועד בצורה הנוחה ביותר ולספק לו את מלוא החוויה הקולינרית.

  בין לקוחותינו :

hiton cafe mesa

השירות ניתן בכל השפות!

להצעת מחיר לתרגום התפריט שלכם התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

תפקידם החשוב של המתרגמים

אנו, בחברת שירותי התרגום, מילה תרגומים בוררים את המתרגמים, תוך שאיפה לרמה הגבוהה ביותר של דיוק ואמינות. תפקידם של המתרגמים הוא אחד התפקידים הדינאמיים החשובים

קרא עוד »

תרגום קולינרי

תרגום קולינרי הוא אחד התרגומים הפופולאריים ביותר, כמו גם אחד המאתגרים. אנו במילה תרגומים מציעים שירותי תרגום קולינרי מקצועיים ואיכותיים, במחירים נוחים. במחשבה ראשונה, נדמה

קרא עוד »
צרו קשר