תרגום לסינית
מילה תרגומים מתמחה בתרגום לשפות הסיניות ממספר שפות מקור וזאת באמצעות צוות מתרגמים מגוון ומנוסה במספר רב של התמחויות משנה במטרה לספק תרגום איכותי, אמין ומהיר.
מאפיינים מרכזיים
סינית או השפות הסיניות הן קבוצת שפות המשתייכת לקבוצת השפות הסינו-טיבטיות – קבוצת השפות המדוברות השנייה בגודלה בעולם. אף שמקובל להתייחס לסינית כאל שפה אחת, ההבדלים בין הניבים השונים יכולים להגיע לרמת ההבדלים שבין הלשונות במשפחת השפות הרומאניות. רוב השפות הסיניות המדוברות חולקות כתב כמעט אחיד. 

אחידות השימוש בכתב הסיני יצרה הבחנה ברורה בין השפה המדוברת (话話) לבין השפה הכתובה (文). השפות הסיניות דומיננטיות מאוד בסביבת סין, והיו גורם בעל השפעה רבה על שפות בחלק מהמדינות השכנות.

קבוצת השפות הסיניות
קבוצת השפות הסיניות כוללת את המנדרינית (北方話), יוּאֵה (粵)(הקנטונזית התקנית), ווּ (吳), מין (閩), גַאן (贛), שׂיַאנְג (湘), האקּה (客家), גִ'ין (晋), חְוֶי (徽) ודוּנגַאן.
מדינות ואזורים
קבוצת השפות הסיניות נפוצה בסין ובקרב קהילות סיניות ברחבי העולם והן מדוברת במדינת סין. 
מספר אנשים
את השפות הסיניות דוברים כ- 1.35  מיליארד איש ברחבי העולם אשר לרובם הן משמשת כשפת-אם.
תרגום למנדרינית ולשפות סיניות אחרות על-ידי מילה
מילה תרגומים מספקת שירותי תרגום למנדרינית ולשפות סיניות אחרות מכל שפה ובכלל זה תרגומים מקצועיים במגוון רחב של תחומים לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום חומרים שיווקיים ועוד.

גורמים רבים בישראל מקיימים קשרי מסחר ענפים עם אזורים שונים בסין בהם מדברית מנדרינית ושפות סיניות אחרות. לאורך השנים צברנו נסיון רב בתרגום לשפה המנדרינית ולשפות סיניות אחרות בשורה של פרויקטים בתחומים שונים ועבור מגוון גורמים פרטיים ועסקיים כאחד. גורמים רבים נותנים בנו את אמונם בכל פעם מחדש בעבודות תרגום שונות ומגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים.

תרגום למנדרינית ולשפות סיניות אחרות דורש הקפדה יתרה על שימוש במונחים מקצועיים והיכרות עם התרבויות הסיניות השונות. אנו במילה תרגומים בעלי נסיון רב בתרגום למנדרינית ולשפות סיניות אחרות תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה

עקרונות העבודה והשירות

מתרגמים מתמחים ברמת שפת-אם
עבודות התרגום מבוצעות על-ידי מתרגם מומחה בעל השכלה מתאימה, בהתאם לתחום ההתמחות המוצע על-ידי החברה וברמת שפת-אם של שפת היעד לתרגום.
הכרות מוקדמת עם צרכי הלקוח
העבודה מול מנהל לקוח מאפשרת היכרות מיטבית עם צרכי הלקוח תוך שימת דגש על בקשות קודמות או חוזרות של לקוחות החברה.
מענה רב-מוקדי לארגונים גדולים
אופן ההפעלה באמצעות מנהל לקוח מאפשר מתן מענה לגורמים שונים אצל אותו לקוח תוך יכולת הטמעה של כללי עבודה ודרישות הארגון אצל כל גורם.
ניהול שלם של הפרויקט על-ידי גורם ייעודי
אנו פועלים באמצעות אחריות אישית של הגורם המטפל במתן מענה לכל עבודה. בעת קבלת העבודה היא נמסרת למנהל לקוח אשר מלווה את שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם.
שירות ואחריות
מילה תרגומים ידועה באיכויות השירות ובמתן מענה מהיר, מיטבי ומדויק בכל נושא. זהו חלק מרכזי מתפיסת ההפעלה של החברה.
בקרת איכות
אנו מפעילים בקרת איכות הבוחנת את התרגומים והמתרגמים ומוודאת כי האיכות והתוצרים המוגמרים של עבודות התרגום עונים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

הצעת מחיר תוך שעה
cogstarbookmarkuserusersearththumbs-upcheckmark-circlechevron-left-circlelayers
× איך אפשר לעזור?