20/12/2017

10 הכללים לתרגום טקסטים מקצועיים

חברת מילה תרגומים מתמחה בשירותי תרגום הכוללים תרגום מעברית לאנגלית ולשפות נוספות בהתאם לצורך ולדרישת הלקוח תוך הקפדה על מקצועיות ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מומחי התרגום שלנו הינם בעלי ניסיון ומיומנות אשר שולטים בשפה המיועדת כשפת אם. תרגום טקסטים מקצועי מהווה בעבורנו שליחות ומלווה בטיפול מסור, קשוב וצמוד בעזרת ניהול כל תיק באופן אישי. השירות מתאפשר באופן מקוון ובצורה קלה ונוחה באמצעות תקשורת באינטרנט.

כחברה בעלת מוניטין בתחום שירותי תרגום אנו לא חוסכים במאמץ על מנת שלקוחותינו יהיו שבעי רצון מאיכות השירות, ממקצועיותו ומאדיבותו וזאת תוך הקפדה על 10 כללים מנחים אשר הופכים שירותי תרגום למקצועיים:

  1. ניסוח מוקפד ותמציתיות - שימוש בשפה נהירה ובמשפטים קצרים, ברורים וזורמים. כאשר ניתן להעביר מסר או רעיון בצורה פשוטה אין צורך לסבך אותו.
  2. סגנון מותאם לנושא, להקשר ולקהל היעד – שירותי תרגום מקצועי חייבים להתבצע בשפה תקנית. כאשר מדובר בתרגום טכני, ייעשה שימוש בסגנון רשמי וענייני. העברת המסר חשוב שתהיה מותאמת לקהל היעד ומובנת היטב בהקשר בו היא מופיעה.
  3. חד משמעות – שימוש במילים ובמשפטים שאינם עלולים להשתמע לשני פנים.
  4. איות – אנו משתמשים בכלי איות מתקדמים ומסתייעים בנושא הכתיב העברי החסר גם בכלים חיצוניים כגון רב-מילים על מנת להבטיח כתיבה רהוטה, נאותה וללא שגיאות כתיב.
  5. עיצוב וסימני פיסוק – שימוש בסימני פיסוק המקובלים בשפת היעד.
  6. קיצורים – שימוש בקיצורים עלול להאריך את זמן עיבוד המידע במוחו של הקורא ולמעשה אין בהם חיסכון רב. תרגום טקסטים מקצועי משתדל לקצר במילים, אך לא לקצר את המילים.
  7. תרגום ידידותי – תרגום טקסטים מקצועי חייב להתגבר על אחד הליקויים בתרגום והוא התרגום המילולי. תרגום שכזה עלול לעייף את הקורא ולכן חשוב שיהיה זורם ורהוט, כאילו נכתב בעברית.
  8. ארגז כלים מקצועי – שירותי תרגום איכותיים עושים שימוש בכלי שירות בהם כלי גיבוי נתונים, כלים לחילוץ טקסט ותוכנות חפש-החלף, כל אלה בתוספת של מילוני מונחים מקוונים הופכים את מלאכת התרגום לקלה ומקצועית.
  9. הבנת הנושא – תרגום טקסטים מקצועי חייב שיתבצע בידי מתורגמן מיומן אשר מבין היטב את נושא הטקסט תוך שהוא שולט היטב בשפת היעד.
  10. יחס אישי – שירותי תרגום של חברת מילה תרגומים אינם מסתכמים בעבודה טכנית, אנו שמים דגש על יחס אישי ומוכנים להשקיע את כל המאמצים הנדרשים על מנת להשביע את רצון לקוחותינו הן מהתוצאה המקצועית והן מאיכות השירות והיחס האישי.

חברת מילה תרגומים, עומדת לרשותכם ותשמח להעניק שירותי תרגום מקצועיים, במגוון שפות ותחומים הכוללים תרגום טכני, משפטי, מסמכים, צוואות, חוזים ועוד וזאת תוך הקפדה על מצוינות מקצועית, יחס אישי ואדיבות השירות.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר תוך שעה

מרבית עבודות התרגום אצלנו מתחילות תוך פחות מ- 15 דקות
הצעת מחיר תוך שעה
× איך אפשר לעזור?