תמלול

 

במילה תרגומים תוכלו גם לקבל שירותי תמלול איכותיים ומתומחרים בהוגנות, המבוצעים תוך הקפדה יתרה על כל פסיק ופסיק, מילה ומילה, ובכלל – על תוצאה לא פחות ממצוינת.
אנו במילה תרגומים עומדים לשירותכם גם בתמלול תכנים ומיומנים בעבודות תמלול מקצועיות בכל השפות ובכל התחומים.

תמלול הוא אומנות ההקשבה

לדיבור או למלל של אירוע שתועד בהקלטה במתכונת של קובץ אודיו או וידאו, וכן באופני הקלטה אחרים – והעברתו לכתב. במלים אחרות – הטקסט הווקלי שאותו הלקוח מעביר אלינו הופך לטקסט קריא, אשר מגיע אליו בחזרה כקובץ מלל ו/או ככתוביות. אופן קבלת הטקסט נתון לשיקול ולצורכי הלקוח, אבל כך או כך, התמלול שנבצע בעבורכם במילה תרגומים יהיה מלל הכתוב באופן ברור ואשר משקף אופן מלא את הדברים שנאמרו או התרחשו ונשמעו בקובץ.

עבודת התמלול היא מלאכה מורכבת, המחייבת מקצועיות וניסיון ספציפי בתחום הרלוונטי. אנו במילה תרגומים מספקים שירותי תמלול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ביעילות וברצינות, אשר אותם מבצעים מיטב המתמללים בעלי הוותק בתחום.
תמלול חייב להיות מדויק, אמין ומקצועי ללא דופי, ולכן עליו להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים שאמונים על הביצוע הטכני של העבודה, אבל גם מעורבים בתחום שבו עוסק המלל. אנו מודעים לכך ומבצעים עבודות תמלול בתחומים כגון: סרטים, סדרות, ראיונות, ישיבות, דיונים, בתי משפט, הרצאות, הקלטות וכדומה, שהמתמלל שיעסוק בהם הוא בעל היכרות קיימת עם תחום זה. לדבר יתרון כביר, כי בעת ההאזנה לטקסט המדובר, שהוא לעיתים מופרע על ידי רעשי רקע או לא ברור במאת האחוזים, יכול מתמלל בעל ידע או הבנה בתחום לבצע את השלמות המילים בהתאם להקשר ובהתבסס על ידיעותיו.

הניסיון הרב של מילה תרגומים והמקצועיות הייחודית של צוות המתמללים שלנו מאפשרים לחברה להעניק לכם, לקוחותיה, סל שירותים מגוון, איכותי ומקצועי בכל התחומים.
אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף שיוענק לביצוע עבודות תרגום ותמלול ברמה גבוהה – והכל תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

להצעת מחיר לתמלול התקשרו עכשיו ! 074-7570060

צרו קשר