תרגום טכני

במילה תרגומים אנו עובדים עם מתרגמים מומחים שמבצעים תרגום טכני מקצועי, תוך מתן מענה מדויק ואמין לצרכים של כל לקוח ולקוח.

תרגום טכני הוא תרגום מאוד מבוקש ונדרש, הנחוץ לתחומים כגון: תרגום חוברות הפעלה, תרגום מאמרים טכניים, תרגום קטלוגים, תרגום מסמכי הפעלה וניסוי, תרגום מסמכים להגשה למשרד הפטנטים, תרגום תכנות ומפרטים טכניים, תרגום קבצי עזר ועוד תחומים רבים אחרים בתעשיות המזון, ההנדסה, המדעים, המכונאות והמחשבים.

iStock_000039027744_TEC

המפתח לתרגום טכני מקצועי אמיתי הוא הבנת המונחים הטכניים לעומק ולדעת כיצד לעשות בהם שימוש מדויק ונכון בטקסט המתורגם, כך שלא יווצרו טעויות בהבנת הנקרא. בין אם המסמך הוא מדריך, מפרט או קטלוג – יש צורך בתרגום מדויק על מנת למנוע שגיאות אשר עלולות לא רק להסב נזק לתדמית החברה, לא רק לעלות כסף רב בהוצאת המסמכים ותרגומם מחדש, אלא אף להוות סכנה פיזית אמיתית ללקוח המשתמש במדריך הפעלה או תחזוק שגוי.

תרגום טכני מקצועי מעלה את תדמית החברה, מקנה לה תו איכות ויוצר רושם מעולה בפני משקיעים ולקוחות כאחד. השימוש בתרגום טכני אמיתי, אמין ומדויק חוסך כסף בטווח הארוך כמו גם את הצורך בתרגומים נוספים ובפניה נוספת לחברת תרגום.

בין לקוחותינו המרוצים:

Motorola Mishar Gav Yam

להצעת מחיר לתרגום מקצועי
התקשרו עכשיו! 074-7570060

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות! 

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

תרגום טכני

במילה תרגומים אנו עובדים עם מתרגמים מומחים שמבצעים תרגום טכני מקצועי, תוך מתן מענה מדויק ואמין לצרכים של כל לקוח ולקוח. תרגום טכני הוא תרגום

קרא עוד »
צרו קשר