תרגום מעברית לרוסית

במסגרת מומחיותנו בתרגומים אנו מציעים גם מיומנות גבוהה של תרגום מעברית לרוסית ומרוסית לשפות שונות, שיבוצע על ידי דוברי רוסית מבטן ומלידה המצוידים במיטב הכישרון והיכולות.
במילה תרגומים מציעים תרגום מבחר שפות נרחב במיוחד, שהוא איכותי, אמין, מהיר ובמחירים נוחים, וכמובן שהתמחותנו כוללת תרגום לרוסית.

תרגום מעברית לרוסית או תרגום מרוסית הם עבודה נדרשת במיוחד כיום, כשרבים כל כך מאזרחי המדינה מוצאם מברית המועצות לשעבר, וכן כשקשרים רפואיים, עסקיים ומשפחתיים רבים מתקיימים עם רוסיה העצומה. התמחותנו בתרגום לרוסית כוללת יכולות ספציפיות בתרגום מסמכים רפואיים, תפריטים, עזרי שיווק, חוזים ועוד.
כיום השפה הרוסית היא המדוברת ביותר באירופה. יותר מ-277 מיליון בני אדם דוברים אותה כיום, בעיקר בשטחי מדינות חבר העמים ורוסיה, אבל גם במזרח ומרכז אירופה. כמו כן, בשל עליה נרחבת יש גם דוברים רבים של השפה לא רק בישראל אלא גם בגרמניה בקנדה ובארצות הברית.

תרגומים לשפה הרוסית, הפופולריים הודות לעלייה הגדולה, מגיעים אל או מדוברי הרוסית שחיים בארץ ומהווים כ-18% מהאוכלוסייה בישראל. בזכות האוכלוסייה הרוסית הגדולה שחיה בארץ הפכו תרגומים אלו להכרח המציאות בעבור בעלי עסקים, שירותי רפואה, שירותי שיווק ופרסום, ובתי עסק אחרים.

מילה תרגומים נענית ומספקת תרגום מעברית לרוסית ותרגום לרוסית ללקוחות בשלל מקרים:

  • אתרי אינטרנט ואמצעי שיווק – הציבור דובר הרוסית בישראל נוהג להעביר את השפה מדור לדור, כך שגם ילדי הארץ דוברים את השפה, קוראים ומתבטאים בה. יתרה מזו, לארץ מגיעים מדי שנה תיירים דוברי רוסית. מדובר בקהל צרכנים משמעותי, המניע בעלי עסקים רבים להתעניין בתרגום לרוסית. התרגום של החומרים השיווקיים והתכנים נעשה במקצועיות גבוהה ועל ידי דוברי השפה בעבור אתרים, עלונים, ידיעות לעיתונות, שילוט ופרסום וכדומה.
  • מסמכים רפואיים – ישראלים רבים שהגיעו מברית המועצות מעוניינים בתרגום מרוסית של מסמכיהם  הרפואיים או לחלופין, רוסים המגיעים לארץ לצורך תיירות רפואית ונזקקים לתרגום תיקם הרפואי.
  • תפריטים – בשוק המסעדנות הישראלי מבינים את הצורך הקיים בתרגום תפריטים לרוסית, המאפשר פנייה ישירה לקהל דוברי השפה. חשיבות התרגום לרוסית במדינה אינה מוטלת בספק ורבים מבעלי המסעדות כבר תירגמו את תפריטי המסעדות שלהם. על מנת שלא להפסיד לקוחות נוספים – תרגמו גם אתם!

במילה תרגומים מבטיחים תרגום איכותי של תרגום מעברית לרוסית ותרגום לשפה הרוסית אשר נעשה על ידי צוות מתרגמים שנבחר וסונן בקפידה ומתמחה בתרגום לרוסית בנושאים שונים במיומנות גבוהה ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

 אצלנו במילה תרגומים תקבלו את מלוא הערך המוסף, תרגום מקצועי, תוך דגש על איכות ואמינות ללא פשרות!

צרו קשר